שיטת ימימה עם אורלי דיין

על הקורס
סילבוס
על המרצה
תגובות
קטעי צפייה

אודות שיטת ימימה

ימימה אביטל ע"ה הייתה מורה רוחנית אשר נולדה בקזבלנקה ופיתחה תורה ללימוד חשיבה הכרתית הידועה כיום כ"חשיבה הכרתית" או "שיטת ימימה". בחייה היא מיעטה להיחשף ולא מסרה פרטים אישיים על עצמה; היא הדגישה את היותה צינור מעביר מידע בלבד, כאשר העבודה הפנימית של כל תלמיד היא החשובה. מאז, נלמדת השיטה בהנחיית תלמידיה, כאשר ההתקרבות למקורות ולחיפוש ה'אני הפנימי' הם שהובילו רבבות לומדים של השיטה בכל רחבי העולם.

אנו מבקשים להמשיך את פועלה של ימימה על ידי העברת הלימוד באמצעות תלמידותיה ותלמידיה, במטרה להעצים את הלומדות ולשפר את יכולת ההתמודדות עם אתגרי החיים. לפני כארבע שנים פתחנו לראשונה בעולם קבוצת לימוד אינטרנטית המביאה את שיטת החשיבה ההכרתית אליכן באופן פשוט ונגיש על ידי קורס אינטראקטיבי של לימוד שיטת ימימה לנשים - לימוד חי, מכל מקום ודרך כל פלטפורמה, ובמחיר שווה לכל נפש.

 

 

על אורלי דיין

אורלי דיין הייתה תלמידתה הישירה של ימימה אביטל ע"ה במשך עשר שנים, ובמהלך חמש עשרה השנים האחרונות היא מלמדת חשיבה הכרתית. אורלי מאמינה שתנועה, הן פנימית והן תנועת הגוף, יכולה לחולל שינוי, לנער את המערכת מאבק ולהביא להתחדשות.

אורלי למדה מחול בבית ספר Laban Center for Movement and Dance בלונדון, וכן טיפול בתנועה במכללה האקדמית צפת. כיום היא מנהלת אמנותית, כוריאוגרפית ויוצרת בלהקת המחול 'אתגליא', ומטפלת בתנועה במסגרת תכנית 'נתיבים להורות', במסגרת מועדוניות של משרד הרווחה ובטיפול פרטני. אורלי מעבירה שיעורי מחול באימפרוביזציה לנשים, נערות וילדות, ולסטודנטיות מרחבי העולם, וכן סדנאות תנועה ותוכן יהודי.

לרכישת הקורס המלא לחץ כאן
1

הגוף שלך חכם מאוד. התודעה שלך לא יכולה להתפתח בלי שהגוף יתפתח- שיטת ימימה עם אורלי דיין

2

ימימה ביקשה מאיתנו תמיד להתבונן בשינוי שמתחולל בגוף שלנו

אורלי דיין

אורלי למדה מחול תאטרון בבית ספר למחול בלונדון, וכן למדה טיפול בתנועה במכללה האקדמית צפת. כיום היא מנהלת אומנותית, כוריאוגרפית ויוצרת של להקת המחול 'אתגליא' ומטפלת בתנועה במסגרת תכנית 'נתיבים להורות' ובמסגרת מועדוניות בהן היא מטפלת בילדים מטעם הרווחה וכן במסגרת הטיפול הפרטני. אורלי מעבירה שיעורי מחול באימפרוביזציה לנשים נערותו וילדות, עם שימת דגש על מודעות ותנועה בהכרה וכן מעבירה סדנאות תנועה ותוכן יהודי. את הסדנאות אורלי מעבירה גם לסטודנטים מכל העולם, בשפה האנגלית.

אורלי הייתה תלמידתה הישירה של ימימה אביטל, עליה השלום, במשך 10 שנים ובמהלך החמש עשר השנים האחרונות היא מלמדת חשיבה הכרתית. אורלי מאמינה שתנועה, הן פנימי והן תנועת הגוף, יכולה לחולל שינוי, כמו לנער את המערכת מאבק ולהביא להתחדשות. נפש בריאה בגוף בריא.

אורלי דיין

שיטת ימימה עם אורלי דיין

קבלו גישה לכל תכני האתר ב10 ש"ח בלבד
הוספה למועדפים שלי
לנשים בלבד
כל שיעור כ-10 דק’

קורסים נוספים שעשויים לעניין אותך

פרק חדש!

חיי אישות

סדנת זוגיות ואינטימיות - מסע להכרת הנשיות שלך.

ד"ר חנה קטן | 4 שיעורים | ₪ 10

חיי אישות

סדנת זוגיות ואינטימיות - מסע להכרת הנשיות שלך.

לסילבוס והרשמה

ההעצמה עסקית נשים

יש לךְ את כל הכלים להגשים את החלום העסקי שלך. בואי לעשות את זה כבר היום

מירי שניאורסון | 2 שיעורים | ₪ 10

ההעצמה עסקית נשים

יש לךְ את כל הכלים להגשים את החלום העסקי שלך. בואי לעשות את זה כבר היום

לסילבוס והרשמה

אורות האמונה

צבי יחזקאלי והרב שלום ארוש בשיחה מרתקת

מגוון מרצי המכללה 7 | 3 שיעורים | ₪ 10

אורות האמונה

צבי יחזקאלי והרב שלום ארוש בשיחה מרתקת

לסילבוס והרשמה